412 154 122

NABÍDKA PŘIPOJENÍ

412 154 154

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Produktová řada Ceník

Získejte produkt s předem známým ceníkem, který nepodléhá krátkodobým výkyvům na trhu.

Z důvodu současné situace na trhu v tuto chvíli nabízíme v rámci produktové řady Ceník pouze produkt START na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou.

Získejte stabilní dodávky

elektřiny a plynu

Nechte nám na sebe kontakt.
Vybereme nejlepší produkt podle Vašich potřeb.
Odesláním formuláře berete na vědomí
podmínky zpracování osobních údajů.

Výhody ceníkových produktů

(Dokumenty a ceníky k produktu najdete v sekci Ke stažení.)
Délka smlouvy podle Vašich preferencí

Ceníkové produkty nabízíme v několika variantách délky trvání - 12, 24 a 36 měsíců, nebo na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Můžete si tedy vybrat, co Vám nejvíce vyhovuje.

Delší smlouva =nižší cena a zálohy

Čím delší dobu trvání smlouvy zvolíte, tím nižší Vám nabídneme ceny. Nejvýhodnější podmínky tak nabízí varianta na 36 měsíců, se kterou získáte ty nejnižší možné měsíční zálohy.

Cena dána veřejným ceníkem

Tento produkt nabízí ceníkové ceny, a tak na cenu nemají vliv krátkodobé výkyvy na burzovních trzích. Vždy předem víte, kolik v následujícím období zaplatíte za odebranou spotřebu.

Mohlo by Vás zajímat

Zde jsme pro Vás připravili sekci s nejčastějšími dotazy.
 • Jaká je celková cena za energie v tomto produktu?

  Celková cena za dodávku energií sestává z regulovaných cen, stálého měsíčního platu a obchodní složky za dodávku energií. Tyto ceny jsou dány veřejným ceníkem, který najdete v sekci Ke stažení.

 • Jaká je složka regulované ceny?

  Regulovaná složka energií je obvykle stanovena na celý kalendářní rok, které stanovuje Energetický regulační úřad. Cenu pro rok aktuální rok najdete v cenících pro jednotlivá distribuční území.

 • Můžou se ceny tohoto produktu měnit podle výkyvů cen na burze?

  Tento produkt nabízí ceníkové ceny, a tak na cenu nemají vliv krátkodobé výkyvy na burzovních trzích. Vždy předem víte, kolik v následujícím období zaplatíte za odebranou spotřebu. Ceny na další období stanovujeme vždy s ohledem na předpokládaný dlouhodobý vývoj a případnou změnu vždy předem a včas oznámíme.

 • Od nového roku se mi změnila cena distribuce, co se stalo?

  Regulované (distribuční) platby určuje (reguluje) stát – podle cenového rozhodnutí ERÚ (Energetický regulační úřad). Tato složka ceny je stále stejná, ať už máte jakéhokoli produkt. Ceny za distribuci se jednou za čas mění, většinou na začátku nového roku, a zohledňují změnu nákladů distributora na údržbu rozvodné sítě.